O mnie

Damian Grądzki

Witam Państwa na mojej stronie. Nazywam się Damian Grądzki, od 2008 roku zajmuję się szeroko pojętą branżą SEO. Moją specjalizacją jest copywriting (pisanie tekstów) oraz usługi SEO. Przez wszystkie lata pracy zdobyłem niezbędne doświadczenie, które umożliwia mi świadczenie usług w zakresie zarówno copywritignu, jak i audytów SEO, optymalizacji i tworzenia stron.

Jestem młodą osobą, która zaczęła swoją przygodę jako freelancer mając zaledwie 17 lat. Pracowałem dla wielu firm jako redaktor treści oraz młodszy specjalista SEO. Każdego dnia stawiałem czoła coraz to nowym wyzwaniom, które pozwoliły mi szlifować warsztat umiejętności i zacząć pracę na własny rachunek. Moje predyspozycje (pedantyczny, dokładny, terminowy i nie bojący się nowych wyzwań) pozwoliły bardzo szybko nabrać wiatru w żagle i zaistnieć na polskiej arenie SEO.

Zaczynałem jako copywriter, pisząc teksty na zlecenie. Właśnie wtedy zainteresowałem się branżą SEO i pozycjonowaniem. Dziś prócz usług SEO, oferuję także profesjonalny copywriting – zawsze lubiłem pisać i nigdy z tego nie zrezygnuję 🙂 Prywatnie miłośnik psów, motocykli, elektronicznych gadżetów, komputerów, gier (głównie konsolowych) a także nowinek ze świata marketingu internetowego.

Od 2011 roku pracuję jako freelancer, prowadząc własną działalność i oferując copywriting oraz usługi SEO pod szyldem Seo-Synonimy. Współpracuję z dużymi agencjami SEO i filiami marketingowymi a także prywatnymi odbiorcami, którzy potrzebują tekstów na strony czy też dokładnej analizy SEO swoich portali. Nieustannie szlifuję swój warsztat, co pozwala mi być na czasie z nowinkami SEO oraz copywriterskimi trendami panującymi w sieci.

Zapraszam do kontaktu w celu podjęcia współpracy!

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat (wymagane)

    Treść wiadomości